Ransad Gürmük Müşavirliği ANA SAYFA      |      HAKKIMIZDA      |       HİZMETLER      |      MEVZUAT      |       İLETİŞİM
 
 
HAKKIMIZDA

Ransad Gümrük Müşavirliği 1978 yılında, Rıza Sadi TORAN tarafından kurulan, Denizyolu, Karayolu, Havayolu; İthalat, İhracat ve Aktarma Gümrüklemesi hizmetleri veren Gümrük Müşavirlik Şirketi'dir.

Ransad Gümrük Müşavirliği müşterilerinin gümrüklerde ki işlemlerini; gümrük kanunu, gümrük yönetmeliği, tebliğ ve kararnamelere hukuka ve güncel mevzuata hakim, gümrük konusunda güncel haber ve gelişmeleri özenli ve dikkatli bir şekilde takip eden Gümrük Müşaviri ve Müşavir Yardımcıları tarafından takip ile sonuçlandırmaktadır.

Ransad Gümrük Müşavirliği Müşterilerin işlemlerini kolaylaştıracak ve hızlı zamanda hi,zmet vermesini sağlayacak teknolojiyi kullanmaktadır. Gümrük işlemlerini, e-imza ile gerçekleştirmekte, Dijital Arşiv Sistmeinden faydalanmaktadır.

"Bizim İşimiz Yalnızca Dış Ticaret" prensibiyle sizlere hizmet vermek ve gümrükleme, dış ticaret ile ilgii sorunlarınıza çözüm üretmek amacıyla sizlere hizmet vermek istiyoruz.MİSYONUMUZ:

Müşterilerimizin gümrüklerde ki işlemlerini Gümrük Kanunu, Gümrük Yönetmeliği, tebliğ ve kararnamelere, hukuka ve güncel mevzuata uygun olarak; gümrük konusunda haber ve gelişmeleri özenli ve dikkatli bir şekilde Gümrük Müşavirleri ve Müşavir Yardımcılarından oluşan ekibimiz ile takip etmek; firmaların yaşadıkları sorun ve sıkıntıları giderme; ticari faalieytelerinin aralıksız devamını sağlamak; ihracatlarını sorunsuz gerçekleştirmek; işlemlerini zamanında ve doğru yapmaktır.VİZYONUMUZ:

"Bizim İşimiz Yalnızca Dış Ticaret" prensibiyle gümrükleme, dış ticaret ile ilgili sorunlarınıza çözüm üretmek amacıyle sizlere hizmet vermewk istiyoruz. Fakat hiç bir zaman unutmuyoruz ki; hizmet verdiğimiz firmalar olduğu sürece biz de varız. Yasamız; güvenilir, dürüst ve zamanında hizmet vermektir.


 
FAYDALI LINKLER

- Resmi Gazete
- Telafi Edici Vergi
- Vedop Sorgulama
- Vergi Ödemeleri Sorgulama
- T.C. Gümrükleri Bağlayıcı Tarife Bilgisi
- AB Gümrükleri Bağlayıcı Tarife Bilgisi

DOVİZ BİLGİLERİ
Doviz Alış Satış
ABD DOLARI
EURO
İNGİLİZ STERLİNİ
JAPON YENİ
 
Copyright © Ransad 2012 Sanal Sanatlar Elektronik Bilgi İletim Hizmetleri